Best of PTE 650 Jubileum

Több mint egy éve indult útjára a PTE jubileumi rendezvénysorozata azzal a céllal, hogy 650 nap elteltével, azaz 2017. szeptember 1-jén méltó képpen megünnepelhessük az egyetem alapításának 650. évfordulóját.

Cél és küldetés

A rendezvénysorozat küldetése bemutatni az egyetem sokoldalúságát, sokszínűségét, és megkérdőjelezhetetlen értékeit, hagyományait. Ezt a célt leginkább a művészet, a sport, a kultúra, és a tudomány eszközeivel lehet látványosan szemléltetni.

A jubileumi rendezvények nem csak Pécsnek és a Dél-Dunántúli régiónak, hanem egész Magyarország számára jelentős eseménynek számítanak és nagyban hozzájárulnak az egyetem hazai és nemzetközi színtereken való megjelenésének sikeréhez.

Legérdekesebb pillanatok

A 2016-os esztendő az előkészületek és a jubileumi ünnepség sorozat felvezetéséről szólt.
Rövid összefoglaló a kiemelt események köréből:

PTE Jubileum 2017 - Rendezvények

A 2017-es rendezvényeket az Eseménynaptárban tekintheti meg! >>

Találkozunk a 2017-es rendezvényeken!